Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

Rektyfikacja horoskopu - ustalenie godziny urodzeniaJeśli znasz swoją godzinę urodzenia, możesz z powodzeniem dokonać analizy swojego horoskopu lub zamówić u astrologa interpretację swojego horoskopu (zerknij do zakładki w menu górnym "Zamów horoskop").

Bez godziny urodzenia interpretacja astrologiczna jest ogólna. W zasadzie nawet zbyt ogólna, aby ktokolwiek był zadowolony.

To godzina urodzenia (poza miejscem urodzenia), decyduje o znaczeniu i interpretacji horoskopu indywidualnego, na przykład w jakich dziedzinach życia i kiedy możemy wykorzystać nasze potencjały.

Chyba to gdzieś przeczytałam, że bez godziny urodzenia to tak jakbyśmy mieli podany adres, ale bez numeru ulicy i mieszkania. Bez tego nie dotrzemy pod właściwy adres. Widzimy okolicę, wiemy gdzie ktoś mieszka i co widzi na co dzień podczas spacerów, ale nie znamy dokładnie adresu i nie wiemy jak naprawdę mieszka: jakie ma książki, czy lubi kwiaty, jakie lubi kolory, czym się otacza i co jest mu naprawdę bliskie. Tą okolicą przemierza codziennie wiele osób i to samo możemy o nich powiedzieć: co widzą podczas spaceru, czy powrotu z pracy: ulice, drzewa, budynki. Nie znamy jednak żadnych szczegółów z ich BLISKIEGO, INDYWIDUALNEGO otoczenia.


Jest wiele możliwości ustalenia lub doprecyzowania naszej godziny urodzenia. Piszę o tym w swoim artykule na Blogu pt.: Godzina urodzenia - jak ustalić, o której godzinie się urodziliśmy?

Proszę sprawdzać wszystkie możliwości, zgodnie z opisanymi w artykule punktami. Zawsze godzina uzyskana z bezpośrednich źródeł jest bardziej wiarygodna, nawet jeśli nie jest dokładna. Można ją potem tylko doprecyzować, nawet jeśli jest jakiś przedział czasowy. Więc jeśli nie znasz swojej godziny urodzenia, zrób chociaż wszystko co się tylko da, by ją przybliżyć. Bez jakichkolwiek informacji o czasie urodzenia (choćby "rano" lub "w nocy") - ustalenie godziny jest praktycznie niemożliwe lub wymagać będzie wiele godzin pracy.

Jeśli godzina urodzenia jest przybliżona, można ustalić właściwą na podstawie astrologicznych obliczeń. Nazywa się to rektyfikacją horoskopu. Ponieważ astrologia polega na liczeniu i analizie, można ją wykorzystać i w drugą stronę, czyli albo z dokładnych danych odczytać przyszłe wydarzenia, albo z wydarzeń odczytać przeszłą datę.

Wygląda to tak, że przesyłasz mi w Ankiecie, którą wysyłam, spis istotnych wydarzeń ze swojego życia wraz z ich datą. Najważniejszy jest w nich rok, ale im data dokładniejsza, tym oczywiście lepiej. Wydarzenia to np. ślub, rozwód, rozstanie, dzieci, choroba, wypadek, ważny wyjazd, zmiana pracy, przeprowadzka, a czasem nawet remont, kupno czegoś, śmierć kogoś, także istotne zmiany wyglądu, tatuaże itp. To mogą być również ważne dla Ciebie okresy w życiu, podjęcie nauki, przejście na dietę, zaangażowanie się w jakąś działalność itp. Bardziej dokładne pytania prześlę Ci dopiero, kiedy zobaczę wstępny horoskop. W tym przypadku w ustaleniu godziny urodzenia pomogą także Twoje zdjęcia, czy filmy z Twoim udziałem.

Możemy również wspólnie obserwować Twój przybliżony horoskop i na tej podstawie wprost idealnie doprecyzować godzinę. Zabiera to czasem nawet rok, ale się opłaca. Podaję wtedy okresy wzmożonej obserwacji, a Twoim zadaniem jest spisywanie dat i godzin wydarzeń, a następnie raportowanie ich do mnie :)

Jeśli chcesz, abym pomogła Ci doprecyzować godzinę urodzenia, napisz do mnie maila. Cena za taką usługę oscyluje w widełkach 50-600 zł. Jeśli zamawiasz jednocześnie jakiś horoskop u mnie, wtedy rektyfikacja jest tania jak barszcz :)

W mailu opisz wszystko co wiesz i skalę dotychczasowych poszukiwań :)
Odpiszę kiedy wszystko sobie sprawdzę i ocenię koszt usługi. Daj mi na to czas, ponieważ zawsze wykonuję wstępną weryfikację i opisuję możliwości.

Rektyfikacja horoskopu jest jedną z moich ukochanych dziedzin astrologii :) Uwielbiam łamigłówki i gry logiczne, a ta technika mi je przypomina. Jednak musisz wiedzieć, że ustalenie godziny urodzenia jest baaardzo czasochłonne, a więc poza cierpliwością wymagać będzie od Ciebie sporej dozy zaufania do mnie, otwartości i chęci podzielenia się różnymi szczegółami z życia.

Wiem, że to trudne. Ja ze swej strony gwarantuję absolutną dyskrecję, poszanowanie dla każdej powierzonej mi sprawy oraz bezstronność.

Olga Gieraga


PS. Jeśli nie masz żadnych danych o narodzinach, ustalenie godziny jest praktycznie niemożliwe. W wyjątkowych sytuacjach koszt i czas wykonania takiej usługi oszacuję indywidualnie.

____________________________________________________________


Polecam