Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

OGÓLNE ZASADY ZAMAWIANIA HOROSKOPÓWSzanowni Państwo!


Poniżej znajdują się opisy horoskopów, które wykonuję na co dzień oraz cennik.

W menu głównym opcja Zamów horoskop rozwija się i łatwiej widać poszczególne działy, którymi się zajmuję. Można tam wybrać odpowiedni rodzaj horoskopu: prognozę astrologiczną na najbliższy rok, indywidualny kalendarz astrologiczny, prognozę na kilka najbliższych lat, horoskop dla firmy, prognozę dla firmy (horoskop biznesowy), horoskop miłosny, horoskop dla dziecka, horoskop urodzeniowy (indywidualny), prognozę dla pary (także dla wspólników), można też wyznaczyć datę np. uruchomienia sklepu, datę założenia firmy, wysyłki ofert, CV, czy ślubu.

Oczywiście nie wyczerpują one całej listy spraw, którą Państwo ze mną konsultują, bo jest to lista bardzo zróżnicowana i wyjątkowa :-)

Proponuję, aby przeczytali Państwo poniższe opisy, by zorientować się, co ze swojej strony mogę zaproponować. Jest to duży wybór. Jeśli podoba się kilka horoskopów lub nie wiedzą Państwo co wybrać, proszę o informację mailową, na czym najbardziej Państwu zależy - ja wtedy dopasuję właściwy horoskop dla Państwa lub zaproponuję coś specjalnego :-)


Aby pomóc w wyborze horoskopu, przygotowałam Ankietę wstępną dla wszystkich osób, które nie wiedzą, jaki horoskop najlepiej zamówić lub chcą ze mną wstępnie o sprawie i możliwościach analizy astrologicznej porozmawiać.

Przesłanie Ankiety nie obliguje oczywiście do złożenia zamówienia. W swojej odpowiedzi często sugeruję kilka możliwości oraz podaję ceny horoskopów. Możesz więc ostatecznie wybrać sobie to, co z Twojego punktu widzenia jest najlepsze.Można się ze mną skontaktować:


PROCEDURA SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:
 • Można dokonać rejestracji na mojej stronie (otrzymują wtedy Państwo "na wejście" 5% rabatu) i złożyć zamówienie poprzez stronę. Kolejne maile poprowadzą Państwa przez pełną procedurę zamówienia (tu jest LINK do formularza rejestracyjnego).
 • Można też po prostu wysłać do mnie maila na adres z informacją o wybranym horoskopie oraz informacją o dokonanej wpłacie. Numer konta bankowego: Pro Astro Olga Gieraga 05 1140 2004 0000 3902 4544 6498 (mBank)
 • Jeśli są Państwo użytkownikami serwisu Paypal, płatności zagraniczne mogą być uregulowane również w ten sposób - proszę o maila w tej sprawie.
 • Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty wysyłam do Państwa mailem informację na ten temat oraz podaję wstępne terminy realizacji zamówienia. Przesyłam również Ankietę wstępną, którą należy odesłać do mnie uzupełnioną w zwrotnym mailu. Z Ankietą należy dosłać do mnie swoje zdjęcie (może być link do galerii internetowej lub profilu na FB). Dlaczego? - przeczytaj w FAQ (link).
 • Czas realizacji zamówień wynosi obecnie 1-4 TYGODNIE dla realizacji telefonicznej, Skype lub podczas spotkania w Łodzi, od momentu zaksięgowania wpłaty i podania swoich danych. Nie przyjmuję już zamówień w formie pisemnej, jedynie w naprawdę wyjątkowych sytuacjach - proszę o maila. Termin realizacji "dynamicznie" się zmienia, w zależności od liczby zamówień. Ostateczny termin realizacji każdego zamówienia podaję w mailu, po zaksięgowaniu wpłaty. 

  Wiem, że najchętniej wszyscy zamawialiby horoskopy pisemne, bo tak jest najprościej. OK, rozumiem to. Sporo horoskopów realizowałam do tej pory w formie pisemnej, ale zawsze wiązało się to z długim oczekiwaniem. Do każdego horoskopu bardzo się przykładam i tę jakość horoskopów pisemnych chciałam zachować. Każdy chciałaby zostać potraktowany indywidualnie, dlatego na podstawie swojego długoletniego doświadczenia zdecydowałam, że najlepiej sprawdza się rozmowa. Praktycznie każdą rozmowę nagrywam (na życzenie oczywiście) i przesyłam ją później - także wszystkie informacje podane przeze mnie masz zgrane i dostępne do wielokrotnego odsłuchania. Na pewno godzinkę na rozmowę każdy dla siebie znajdzie :) Jestem przyjazna, życzliwa, dyskretna, dopasowuję się elastycznie z terminami, daję z siebie maksimum efektywności - jestem przekonana o jakości konsultacji, którą proponuję. Serdecznie zapraszam :)

  Tak obszerną analizę jak Prognoza długoterminowa, a szczególnie Horoskop firmy warto omówić na spotkaniu. Jeśli zamawiasz te horoskopy, znajdź - proszę - możliwość, aby przyjechać do Łodzi i spotkać się ze mną lub choćby porozmawiać na Skypie. To nie czas dla mnie, znajdź go dla siebie. Spotkanie jest zwykle najskuteczniejsze i najbardziej efektywne. Naprawdę - wiem, co mówię :) Na spotkanie przygotowuję różne wydruki, na których robimy wspólnie notatki, łatwiej jest wszystko pokazać, wytłumaczyć, rozmowa jest bardziej "żywa", na bieżąco odpowiadam na Twoje pytania. 
 • Wszystkie rozmowy, podczas spotkań, czy Skype lub telefoniczne, na życzenie Klienta nagrywam i przesyłam pliki online.
 • Horoskop opracowany jest dla każdego indywidualnie, wszelkie informacje na temat realizacji zamówienia, wysyłki mailowej lub termin spotkania w Łodzi na konsultacji ustalamy wspólnie. Na rozmowę należy zarezerwować sobie około godziny, półtorej. Bywa, że jest to dłużej, szczególnie kiedy jest kilka horoskopów, ale maksymalnie do 3 godzin.

Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania, bardzo proszę o kontakt - służę pomocą.
GWARANTUJĘ CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ. NIKT POZA MNĄ NIE MA DOSTĘPU DO MAILI, ANKIETY, JAK I ZDJĘĆ.

Gorąco zapraszam i pozdrawiam ciepło :-)
Olga Gieraga


____________________________________________________________


Polecam