Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

REFERENCJE - REKOMENDACJE - OPINIE - PRO ASTRO
To miejsce jest dla WAS – Klientek i Klientów Pro Astro.

Zachęcam Was do przesyłania swoich opinii, komentarzy i rekomendacji o mojej pracy.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielicie się
swoimi spostrzeżeniami,
dobrymi radami i pochwałami ;-)
Za wszystkie bardzo serdecznie dziękuję :-)

(Poniższe opinie są tymi, które w ciągu ostatnich 8 lat otrzymałam od Klientów
drogą mailową wraz ze zgodą na publikację.)

*****

Olgo,
dziękuję Ci za wczorajsze spotkanie. Bardzo szanuję Twoje uwagi i cieszę się, że zdecydowałem się przyjechać. Swoje biznesy poukładam zgodnie ze wskazówkami, których mi udzieliłaś.
pozdrawiam

*****

Pani Olgo, dziekuję za otrzymany horoskop. Widzę swoje błędy i najważniejsze, że wiem jak je naprawić. Dzięki Pani analizie mam też niezbędny entuzjazm, żeby wycisnąć z siebie wszystko.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,

*****

Witam,
Przeczytałam horoskop i jestem pod ogromnym wrażeniem Pani rzetelności - bardzo szczegółowe opracowanie. Serdecznie dziękuję za ważne drogowskazy :-)
pozdrawiam serdecznie
*****

hej Olga,
cały czas jestem pod wrażeniem naszej rozmowy. Wiele we mnie zmieniła. Mówię to trochę ze smutkiem, ale i z optymizmem patrzę na dalsze wydarzenia. Dziękuję za szczerość. Postawiła mnie na nogi i otworzyła oczy.
do zobaczenia
*****

Dziekuję za horoskop dla mojej mamy. Była zaskoczona prezentem, ale czytała z uwagą. mam nadzieję, że pomoże jej to poczuć drugą młodość...
dziękuję jeszcze raz

*****

GIGANTYCZNE PODZIĘKOWANIA OLGA! :) NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ I ASTROLOGIĄ :)


*****

Pani Olgo, dziękuję za odpowiedz, była tak obszerna, że aż mnie zaskoczyła. życzę Pani powodzenia w dalszej pracy.


*****

Witam gorąco,
Jeszcze raz dziękuję za cudowne spotkanie w Łodzi, zaliczam je do jednych z najbardziej udanych i ważnych w życiu.
pozdrawiam Cie mocno

*****

Witam!
Dziękuję za kalendarz. Nie sądziłem, że to aż tak obszerny materiał do analizy. teraz będzie mi się dużo łatwiej żyło. Kryzys kryzysem, ale widzę, że całkiem sporo mogę jeszcze zadziałać.
pozdrawiam

*****

Witam p. Olgo,
Dziękuję za analizę. Przyznam, że jestem pod wrażeniem tytanicznej pracy, jaka pani wykonała. zobaczymy co dalej. mam wątpliwości jak wybrnąć z impasu, w którym jestem, ale Pani wskazówki wydają się sensowne. Będziemy w kontakcie, pozdrawiam

*****
Witam Pani Olgo.
Kalendarz jest rewelacyjny. Wszystko działa jak w zegarku. nie sądziłam, że to wszystko mozna wyczytać z horoskopu.

*****
Pani Olgo
dziekuje za wczorajsze spotkanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy i umiejetności znalezienia wyjścia z patowych sytuacji. Hmmm... już nie tak patowych, jak się wydawały.
pozdrawiam serdecznie :)))
*****

Olgo, bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki na spotkaniu. Było co notować :-))) Niesamowicie ciekawe były wskazówki co do najlepszego miejsca dla mnie na świecie. Nosi mnie i wiem, że w tej Australii kiedyś wyląduję :-)
jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

*****
Witaj Olga,

Dziękuję niesamowicie za spotkanie. Czuję, że zycie mi się uporządkowało :-))) Będę Cię polecał wszystkim znajomym, bo potrafisz zdziałać cuda. Niesamowicie ważne było dla mnie Twoje obiektywne spojrzenie i krytyczne uwagi, które były kubłem zimnej wody, ale potrzebnym i pożytecznym. masz celne rady i wskazujesz w punkt najważniejszy problem.
pozdrawiam, do zobaczenia

*****
Hej
misja zakończyła się powodzeniem :))) dziękuje za daty i pomoc :-)))
pozdrawiam

*****

Pani Olgo,
Pani mail spowodował we mnie łzy. jeszcze nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi. dziękuję za serdeczne słowa. Wezmę się w garść i pomału uporządkuję swoje sprawy zawodowe. A potem przyjdzie czas na osobiste.
pozdrawiam ciepło

*****

Olgo, Twoja diagnoza problemów i wskazówki uratowały mi biznes. Wydawało mi się, że nic mnie nie zagnie, ale czasem można wyłożyć się na prostej drodze. czekam na tego grubaska Jowisza, o którym mówiłaś, a potem stabilizację Pana Saturna. postaram się nie szaleć... ;-))
pozdrawiam

*****

Bardzo dziekujemy za horoskopy naszych dzieci. Twoje cenne rady pomogą nam znaleźć dla nich najlepszą drogę. jednocześnie jestem zaskoczona tym, co mówiłaś o mnie i mężu oraz czego powinniśmy unikać. Widać, mimo że wiele przeszliśmy i chcieliśmy wychowywać swoje dzieci inaczej, okazuje się, że ta przeszłość się za nami ciągnie i trzeba o niej bardziej pomyśleć. Będziemy patrzeć na siebie uważniej. dziekujemy.

*****

Dziękuję Olgo za twoją prognozę. Jest dla mnie cenną wskazówką na ten rok. Czuję, że nareszcie wykorzystuję swój czas, wszystko lepiej się układa. Jestem zaskoczona tym jak dobrze to działa, jak trafne są Twoje wskazówki, rozpisane z wyprzedzeniem. Za rok wrócę do Ciebie po kolejne wskazówki. Ania

*****

Cieszę się, że mogłyśmy porozmawiać, bo dzięki temu nabrałam więcej spokoju, nowego spojrzenia, chęci do działania. Mam dobry plan! I wiesz co? - zrealizuję go! :):)

*****

Pani Olgo, wszystko się zgadza! Bardzo dziekuję za pomoc. Pozdrawiam

*****

Dziękuję za rzetelne opracowanie horoskopu mojej firmy i spotkanie. Poukładam sobie wszystkie wydruki i z ciekawością będę śledził efekty. Już teraz widzę, że czeka mnie dużo pracy. Życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam.

*****

Olgo, coaching z Toba to jakas magia......

*****

Pani Olgo, warto było przyjechać. Poświęciła mi Pani duzo czasu, ale teraz patrzę na wszystko inaczej. Oczywiście dostrzegam swoje błędy, wiem, że czeka mnie sprawdzian, ale teraz nie popełnię już takich głupich błedów. Otworzyła mi Pani oczy na wiele spraw. Trochę to bolesne, ale wiem co z tym zrobić. dziękuję i do następnego spotkania, pozdrawiam cieplutko, Ewa

*****

Pani Olgo, piszę po dłuższym czasie, bo znów potrzebuję porady. Dziękuję za dobre i ważne wskazówki kilka lat temu. Rozwinąłem biznes, który Pani wskazała i to była najlepsza decyzja w życiu, jaką podjąłem.


*****

Olgo,
Jeszcze raz baaardzo dziękuję za nasze piękne spotkanie, które tak cudownie ustawiło mi priorytety i dało ogromny bodziec do działania. Naprawdę jesteś świetna w tym, co robisz - ciepła, nieoceniająca, a jednocześnie konkretna - i masz fantastyczną energię.
Rozmowa z Tobą była prawdziwą przyjemnością, wartą tej całodziennej wycieczki :)
Jesteśmy w kontakcie!

*****

Olga, tak się cieszę, że pomogłaś mi wybrać właściwy horoskop. Przyjazd do Ciebie był dobrą decyzją, ponieważ spotkanie było magiczne. Jesteś dobrą, ciepłą osobą, która przytula zabłakane dusze. Bardzo Ci dziękuję, że znalazłaś czas, aby o wszystkim na spokojnie porozmawiać. Było mi to bardzo potrzebne. Wiesz, zabolało mnie, kiedy serdecznie wytknęłaś mi moje wady, ale zmobilizowało, aby wreszcie wziąć sie za siebie i nie żałować potem zmarnowanych lat. Życzę Ci duzo zdrowia i cierpliwości dla takich trudnych przypadków jak ja :)


*****

Jesteś zupełnie innym astrologiem, niż ci których znam. Mówisz konkretnie, ze znawstwem, doświadczeniem, podając ciekawe przykłady. Astrologia mnie bardzo interesuje już kilka lat, ale warto było spotkać się, żeby poznać swój horoskop naprawdę, od nowa i na poważnie. Dzięki, zgłoszę się jeszcze z horoskopem syna. 


*****

Jak co roku zgłaszam sie po wskazówki na kolejny rok. Twoje prognozy są bardzo trafne i cenne. Długi spłacone, inwestycje poczynione. Przyznaję, ze nie wszystko wdrożyłem, co sugerowałas, ale i tak jestem zadowolony. Najważniejsze, że odzyskałem spokój, że zmotywowałaś mnie do pracy i wytrwałości. Mam nowe pomysły na ten rok i ciekawe które uznasz za korzystne dla mnie.  


*****

trochę czekałem na swój opis, ale było warto. zaskakujące jak rzetelnie przygotowana praca, a cytaty trafione w punkt ;-) Pani Olgo pomyślę jeszcze nad tym wszystkim, bo teraz trudno przyznać mi przed samym sobą jak dużo w tym prawdy. Pora ruszyc z miejsca. Chętnie przeczytam teraz horoskop mojego syna i cierpliwie poczekam na efekty pani pracy. 


*****

Cieszę się na kolejne spotkanie z Tobą Olga. Pamiętam kiedy pierwszy raz spotkałyśmy sie i tłumaczyłaś mi cierpliwie sens wszystkiego co mi się przytrafia. Dzieki temu ja też go odnalazłam. Lubię sobie poukładać sprawy na najbliższy czas na spotkaniu z Tobą. To jest dla mnie jak badania kontrolne :))) czy wizyta u kosmetyczki. Po prostu mus. Taki dzień dla siebie daje mi power na najbliższe 3 miesiące i działam potem jak w zegarku. Sprawy jakby same się rozwiązują. Moja firma kwitnie!!!!! Dziękuję Ci bardzo!!! :))))


*****

Niechętnie myślałam o rozmowie z tobą, bo jestem introwertyczna i nieśmiała, wolę wszystko załatwiać pisemnie, ale namówiłaś mnie na Skype i okazało się, że nie gryziesz, co więcej, warto było przegadać wszystko wspólnie. Miałam wrażenie, że znamy się od lat, opisujesz wszystko tak logicznie i naprawdę dobrze Cię było posłuchać, poukładać ten mój mętlik, w który codziennie brnę. dzięki za nagranie, słucham go kiedy się rozpraszam. To cenny drogowskaz. Po nowym roku zaplanujemy wspólnie mój 2018 heh...*****

Olgo, nie zdawałem sobie sprawy, że analiza astrologiczna może tyle wnieść do mojego mikro biznesu. Stała współpraca z Tobą jest dla mnie motywacją, ale i źródłem codziennego wsparcia w podejmowaniu decyzji. Dziękuję.
Tutaj również skorzystasz z naszych usług i zamówisz horoskop:

Polecam