Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

Jak zamówić horoskop?

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE PRO ASTRO

Dzień dobry, witaj w moim sklepie astrologicznym, dziękuję, że chcesz skorzystać z moich usług. Poniżej spisałam zasady zamawiania horoskopów w moim serwisie. Proszę, zapoznaj się z nimi przed złożeniem zamówienia. Zapraszam serdecznie!

W przypadku zamówień przez stronę www.proastro.pl, obowiązuje następująca procedura:

 1. Zamówienia w serwisie Pro Astro można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia można składać także mailowo, bezpośrednio ze mną wymieniając maile.
 2. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta są rozpatrywane i realizowane kolejnego dnia roboczego.
 3. Po złożeniu zamówienia w serwisie www.proastro.pl Klient otrzymuje e-mailem wiadomość, że zamówienie zostało złożone. Jeśli zamówienie zostało wysłane mailem, a nie przez stronę, zamówienie potwierdzam natychmiast, jak jest to tylko możliwe (maksymalnie do 24 godzin).
 4. Aby zamówienie zostało złożone, należy w Menu Użytkownika w serwisie Pro Astro wypełnić pola obowiązkowe swojego profilu. Kupujący powinien podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail.
 5. Składając zamówienie, proszę pamiętać, że wszystkie rabaty, które związane są z określonym kontem Użytkownika, zostaną zrealizowane. Jeśli istnieje możliwość powiększenia puli Gwiazdek, proszę zrobić to przed złożeniem zamówienia.
 6. Po otrzymaniu maila akceptującego złożone zamówienie, należy potwierdzić je, klikając w podany link, a następnie postępować z dalszymi instrukcjami. Jeśli nie otrzymasz maila z linkiem aktywującym zamówienie, napisz, proszę, do mnie maila, bo coś poszło nie tak. Ewentualnie poszukaj maila w skrzynce SPAM.
 7. Po potwierdzeniu mailowym złożonego zamówienia, Klient otrzymuje w kolejnym mailu numer konta, a następnie po zarejestrowaniu wpłaty Ankietę wstępną i inne szczegóły dotyczące zamówienia.
 8. Należy dokonać wpłaty należności w ciągu 7 dni. W przeciwnym przypadku zamówienie zostanie anulowane.
 9. Wszelkie informacje na temat realizacji zamówienia, w tym termin rozmowy lub spotkania ustalamy wspólnie, ale dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Pro Astro.
 10. Czas realizacji zamówień wynosi obecnie 1-4 TYGODNIE dla realizacji telefonicznej, Skype lub podczas spotkania w Łodzi, od momentu zaksięgowania wpłaty i podania swoich danych. Nie przyjmuję już zamówień w formie pisemnej, jedynie w naprawdę wyjątkowych sytuacjach - proszę o maila. Termin realizacji "dynamicznie" się zmienia, w zależności od liczby zamówień. Ostateczny termin realizacji każdego zamówienia podaję w mailu, po zaksięgowaniu wpłaty.
 11. Po złożeniu zamówienia oczekuję przesłania do mnie 2 zdjęć lub linków do zdjęć w internecie (postaci oraz twarzy). Jeśli horoskop dotyczy także innej osoby, to również zdjęcia tej osoby. Nie jest to jednak warunek niezbędny. Dlaczego potrzebne mi są Twoje zdjęcia? - przeczytaj w FAQ (link). Ze swej strony gwarantuję, że nikt poza mną nie będzie zdjęć oglądał. Zapewniam całkowitą dyskrecję! 
 12. Horoskop opracowany jest dla każdego indywidualnie, wszelkie informacje na temat realizacji zamówienia, wysyłki mailowej lub termin spotkania w Łodzi na konsultacji ustalamy wspólnie. Na rozmowę należy zarezerwować sobie około godziny, półtorej. Bywa, że jest to dłużej, szczególnie kiedy jest kilka horoskopów, ale maksymalnie do 3 godzin. 
 13. Wiem, że najchętniej wszyscy zamawialiby horoskopy pisemne, bo tak jest najprościej. OK, rozumiem to. Sporo horoskopów realizowałam do tej pory w formie pisemnej, ale zawsze wiązało się to z długim oczekiwaniem. Do każdego horoskopu bardzo się przykładam i tę jakość horoskopów pisemnych chciałam zachować. Każdy chciałaby zostać potraktowany indywidualnie, dlatego na podstawie swojego długoletniego doświadczenia zdecydowałam, że najlepiej sprawdza się rozmowa. Praktycznie każdą rozmowę nagrywam (na życzenie oczywiście) i przesyłam ją później - także wszystkie informacje podane przeze mnie masz zgrane i dostępne do wielokrotnego odsłuchania. Na pewno godzinkę na rozmowę każdy dla siebie znajdzie :) Jestem przyjazna, życzliwa, dyskretna, dopasowuję się elastycznie z terminami, daję z siebie maksimum efektywności - jestem przekonana o jakości konsultacji, którą proponuję. Serdecznie zapraszam :)
  Tak obszerną analizę jak Prognoza długoterminowa, a szczególnie Horoskop firmy warto omówić na spotkaniu. Jeśli zamawiasz te horoskopy, znajdź - proszę - możliwość, aby przyjechać do Łodzi i spotkać się ze mną lub choćby porozmawiać na Skypie. To nie czas dla mnie, znajdź go dla siebie. Spotkanie jest zwykle najskuteczniejsze i najbardziej efektywne. Naprawdę - wiem, co mówię :) Na spotkanie przygotowuję różne wydruki, na których robimy wspólnie notatki, łatwiej jest wszystko pokazać, wytłumaczyć, rozmowa jest bardziej "żywa", na bieżąco odpowiadam na Twoje pytania. 
 14. Zastrzegam sobie prawo odmowy realizacji zamówień.
 15. Klientami Pro Astro mogą być osoby, które w świetle polskiego prawa są pełnoletnie, czyli skończyły 18 rok życia w momencie złożenia zamówienia. Pozostałe osoby mogą korzystać z moich usług za zgodą rodziców, bądź opiekunów prawnych.
 16. Pro Astro zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą O ochronie danych osobowych (Dz.U.1997.133.883).
 17. Dane Klienta chronione są również zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.02.144.1204).
 18. Szanuję Twoją prywatność. Pro Astro nigdy nie udostępniało i nie będzie udostępniać danych osobowych swoich Klientów osobom trzecim do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych (typu: miasto, ulica, numer domu i mieszkania), zdjęć, jak i adresów e-mail podawanych w koncie przez Klienta.

Jeśli masz pytania - skorzystaj z formularza kontaktu lub napisz do mnie maila bezpośrednio.

Pozdrawiam ciepło i zapraszam  :-)


Olga Gieraga
astrolog
właścicielka Pro Astro


Tutaj również skorzystasz z naszych usług i zamówisz horoskop:

Polecam