Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

Olga Gieraga - astrolog biznesowy, astropedagog, coach


Olga Gieraga astrologia biznesu, horoskop dla firmy, kosmogram indywidualny
Nazywam się Olga Gieraga, jestem właścicielką tej strony i firmy Pro Astro. Astrologię studiuję od 1991 roku i ciągle odczuwam głód wiedzy :-) Jest to moja pasja i misja, której z przyjemnością oddaję się dzień po dniu, badając i analizując setki horoskopów.

Pod szyldem mojej firmy Pro Astro pracuję jako profesjonalny astrolog od 2007 roku. Skończyłam studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, mam ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, na stanowiskach od gońca, po dyrektora ds. rozwoju. Ponadto ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu coachingu biznesowego oraz zdałam egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem.


Moją specjalizacją astrologiczną jest horoskop biznesowy, w tym budowanie strategii rozwoju (zarówno osobistej, zawodowej, jaki i biznesowej), określanie trendów, odkrywanie nowych możliwości, przełamywanie trudności, stagnacji i impasu. Planowanie jest dla mnie kluczowe w astrologii, sprzyja skutecznemu działaniu i nadaje rytm podejmowanym przez nas wyzwaniom, dlatego tak wiele jest w moich usługach prognoz i kalendarzy astrologicznych.


Astrologia dobrze odpowiada na pytania: co zrobić? jak rozwiązać problem? jak zaplanować przyszłość? Dokładna i profesjonalna analiza horoskopu sprzyja nowym rozwiązaniom, przynosi odpowiedzi na trudne pytania, rozstrzyga ważne decyzje.


Interpretacja horoskopu urodzeniowego, predyspozycji oraz prognozy na przyszłość wskażą jakie mamy mocne i słabe strony oraz jakie stoją przed nami szanse i zagrożenia - teraz, i w przyszłości.


Astrologiczny dobór kadr w firmie: struktura organizacyjna, podział obowiązków, rekrutacja kadr oraz analiza cech wspólników, czy potencjalnych partnerów do współpracy, stała się także jedną z dominujących usług astrologicznych w mojej pracy. Jest coraz bardziej oczywiste, naturalne i zrozumiałe dla obu stron w procesie rekrutacji, czy nawiązywania współpracy, by sprawdzić jak do siebie pasujemy, jakie mamy wspólne możliwości lub co nam utrudni współpracę.


Po ukończeniu studiów coachingowych i potwierdzeniu certyfikatem moich kompetencji w zakresie pracy metodą coachingu, podjęłam również pracę jako coach. Oznacza to, że poza usługami astrologicznymi, spotykam się również z moimi Klientami prowadząc procesy coachingowe i wspierając Ich rozwój oraz osiąganie celów. Dzięki temu, jeszcze bardziej sprawnie i efektywnie współpracuję z moimi Klientami. Proces coachingowy i mentoringowy, jest w moim przekonaniu, niezwykle skutecznym narzędziem wspierającym także działalność biznesową, zarówno pod względem budowania strategii, stawiania celów, jak i ich osiągania.


Moimi Klientami są osoby otwarte na niekonwencjonalne metody poznawania świata, świadome tego, czym jest astrologia profesjonalna, a także po prostu ciekawe tego, co nowe i tajemnicze. Serdeczne. Aktywne. Pragnące rozwoju, satysfakcji z życia i samorealizacji. Zawodowo, są to zarówno pracownicy etatowi, managerowie w korporacjach, jak i samozatrudnieni, czy prowadzący przedsiębiorstwa oraz spółki na szerszą skalę. Dominują wbrew pozorom mężczyźni, choć ostatnio jest coraz więcej wspaniałych kobiet, aktywnie działających zawodowo. Jeśli także Ty czujesz, że nadajemy na tych samych falach - zapraszam do kontaktu, jest szansa na udaną współpracę :-)


Istotną część moich interpretacji astrologicznych zajmuje analiza horoskopu urodzeniowego dzieci i młodzieży pod kątem ścieżek wychowawczych oraz predyspozycje zawodowe, czy wybór szkół oraz kursów dla osób młodych i dorosłych. Wykonuję także analizę okresu szkolnego, podpowiadam jakie zajęcia pozalekcyjne wybrać dla dziecka w danym roku szkolnym, na jakie cechy zwrócić uwagę, jakie będzie można zaobserwować trendy w zachowaniu, nad czym rodzice powinni popracować w relacjach z dzieckiem.


Astrologicznie współpracuję również z firmami, czy raczej przedsiębiorcami, którzy rozwijają nową firmę lub brand i potrzebują mojej rady przy wyborze najlepszej daty na to wydarzenie. Poza wyborem ważnych dat, uwielbiam uczestniczyć w "narodzinach" nowej firmy i brać czynny udział w jej powstawaniu, budowie strategii rozwoju, rekrutacji pracowników - zawsze służę wtedy swoją radą, doświadczeniem i... entuzjazmem :-) Za każdym razem jest to dla mnie ogromne wyzwanie i radość. Staram się dać z siebie wszystko i pomóc.


Większość horoskopów realizuję w formie ustnej, podczas spotkania, rozmowy telefonicznej lub Skype. Najbardziej jednak lubię z Klientami się spotykać :-) Na przykład tak obszerną analizę jak Prognoza długoterminowa, czy Horoskop firmy warto omówić na spotkaniu - zapraszam do Łodzi. Bardzo często odpowiadam na pytania lub prowadzę rozmowy coachingowe telefonicznie lub Skype. Spotkania i realizacja usług, zawsze najpierw umawiane są wspólnie, na dogodny dla obu stron termin.


Przeczytaj REFERENCJE i OPINIE wystawione przez moich Klientów (kliknij link) :-)Wszystkie usługi astrologiczne i coachingowe jakich się podejmuję, opisałam
w górnej zakładce "Zamów horoskop". (link)
Jeśli chcesz porozmawiać o swojej sytuacji i omówić wybór horoskopu
- skontaktuj się ze mną mailowo.
W REGULAMINIE opisałam wszystkie zasady składania zamówień. (link)

KONTAKT ZE MNĄ:
Olga Gieraga

tel. +48 501 34 1234


DANE FIRMY:
Pro Astro Olga Gieraga
94-245 Łódź, ul. Generalska 28
NIP: 727-150-21-02

Nr rachunku bankowego:
mBank 05 1140 2004 0000 3902 4544 6498

Przelewy zagraniczne:
Numer rachunku IBAN: PL05 1140 2004 0000 3902 4544 6498
Numer BIC (SWIFT CODE): BREXPLPWMBK
UWAGA WAŻNE:
Jeśli chcesz zamówić horoskop mailowo, bez rejestracji na stronie, wyślij do mnie taką informację wraz z datą, godziną i miejscem urodzenia. W przypadku zamówień przez moją stronę (zakładka ZAMÓW HOROSKOP) masz dostęp do zniżki, już na samo wejście jest to 5% :-)


Mailowo podaję wszelkie informacje na temat realizacji zamówienia, w tym proponowany termin spotkania, rozmowy telefonicznej lub Skype oraz przesyłam Ankietę wstępną.
Czas realizacji zamówień wynosi obecnie 1-3 tygodnie od momentu zaksięgowania wpłaty i podania swoich danych (choć przyznaję, że w bardzo wyjątkowych sytuacjach można jeszcze coś przyspieszyć ;-) Jednak termin realizacji "dynamicznie" się zmienia, w zależności od liczby zamówień. Ostateczny termin realizacji każdego zamówienia podaję w mailu.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Pro Astro. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie zapłaty oraz propozycje terminu realizacji zamówienia (jeśli jest to wysyłka mailowa, to po prostu podaję termin realizacji).


Wszelkie pytania można kierować wysyłając wiadomość za pomocą formularza (proszę kliknąć w ten link, to otworzy się okno dialogowe) lub na mail olgagieraga(at)proastro(kropka)pl. Pełny Regulamin zakupów na Pro Astro znajduje się w zakładce "ZAMÓW HOROSKOP" (LINK)
Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam ciepło - Olga Gieraga_______________________________________________________________

POLITYKA PRYWATNOŚCI, POLITYKA COOKIES ORAZ PRAWA AUTORSKIE
(KLIKNIJ LINK)Tutaj również skorzystasz z naszych usług i zamówisz horoskop:

Polecam