Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

RSS BLOG

Godzina urodzenia - jak ustalić, o której godzinie się urodziliśmy?

Czy godzina urodzenia jest potrzebna do sporządzenia profesjonalnego horoskopu? No właśnie tak. Pytacie mnie o to w mailach. Dzisiaj też:
"Proszę o informacje, czy można skorzystać z Państwa usług nie znając godziny urodzenia? I na ile dokładna jest informacja, która Państwo podają."
No właśnie na tyle dokładna, na ile dokładna jest Twoja godzina urodzenia.


Bez godziny urodzenia prognoza astrologiczna jest bardzo ogólna.

W zasadzie nawet zbyt ogólna, aby ktokolwiek był zadowolony :-)
To godzina urodzenia decyduje w jakich dziedzinach życia i kiedy możemy wykorzystać nasze potencjały.

Jest wiele możliwości ustalenia lub doprecyzowania naszej godziny urodzenia.

Czasem przypomina to wyprawę krzyżową, ale warto ;-)

1. Rodzice i rodzina. Jeśli nie pamiętają dokładnie lub mają wątpliwości, przepytaj Ich tak, by przypomnieli sobie co się działo, kiedy Twoja Mama zaczęła rodzić. A potem zrób dochodzenie :-) Czy był dzień, czy była noc? I tak kolejno: jeśli dzień to czy raczej o świcie, rano, w południe, po południu, czy wieczorem. A jeśli w południe, to czy to było raczej przed 12, czy koło 14? Często Rodzice, albo bliscy pamiętają, że ktoś wtedy wrócił z pracy, czy w telewizji były na przykład Wiadomości. Jeśli mniej więcej pamiętają jaka była pora dnia, to pytaj dalej, aż dowiesz się jak się rodziłeś: czy łatwo, czy ciężko, czy w godzinę, czy cała dobę albo dłużej. Te wszystkie informacje również pomagają potem astrologowi w dopracowaniu godziny.

2. Do wytrwałych jednak świat należy. Swoją godzinę urodzenia znajdziesz również w Archiwum Urodzeń, które w każdej miejscowości znajduje się w głównym Urzędzie Stanu Cywilnego. Wybierz się tam i ślicznie uśmiechając się poproś Panią W Okienku, żeby Ci pomogła i zerknęła w Twoje papiery, także szpitalne... tam na pewno jest Twoja godzina urodzenia. Choć czasem rzeczywiście nie ma lub trafisz na zły humor Urzędniczki, spróbuj. Jest to darmowa usługa. Nie ma w tym dla USC nic dziwnego, było kiedyś nawet sporo artykułów na ten temat. Urzędnicy świetnie wiedzą, że chodzi o dane dla astrologa lub wróżki, nie ma więc co wymyślać dziwnych historii, tylko powiedzieć wprost o co chodzi i sprawa będzie załatwiona. Z doświadczenia wiem, że tę informację można uzyskać także telefonicznie. W ostateczności można wystąpić o odpłatny, pełny odpis aktu urodzenia.

3. Godzina urodzenia wpisywana jest tez czasem ku naszemu zdziwieniu w Książeczce zdrowia dziecka.

4. W domu czasem poniewiera się lub jest skrzętnie przechowywany paseczek ze szpitala, który zakłada się dzidziusiowi na rączkę. Tam bankowo jest godzina rodzenia.


5.  Jeśli godzina urodzenia jest nieznana lub przybliżona, można ustalić właściwą na podstawie astrologicznych obliczeń. Nazywa się to rektyfikacją horoskopu. Ponieważ astrologia polega na liczeniu i analizie, można ją wykorzystać i w drugą stronę, czyli albo z dokładnych danych odczytać przyszłe wydarzenia, albo z wydarzeń odczytać przeszłą datę.

Przesyłasz mi wtedy spis istotnych wydarzeń ze swojego życia wraz z ich datą. Najważniejszy jest w nich rok, ale im data dokładniejsza, tym oczywiście lepiej. Wydarzenia to np. ślub, rozwód, rozstanie, dzieci, choroba, wypadek, ważny wyjazd, zmiana pracy, przeprowadzka, a czasem nawet remont, kupno czegoś, śmierć kogoś, także istotne zmiany wyglądu, tatuaże itp. To mogą być również ważne dla Ciebie okresy w życiu, podjęcie nauki, przejście na dietę, zaangażowanie się w jakąś działalność itp. Bardziej dokładne pytania prześlę Ci dopiero, kiedy zobaczę wstępny horoskop. W tym przypadku w ustaleniu godziny urodzenia pomogą także Twoje zdjęcia, czy filmy z Twoim udziałem.

Możemy również wspólnie obserwować Twój przybliżony horoskop i na tej podstawie doprecyzować godzinę. Zabiera to czasem nawet rok, ale się opłaca. Podaję wtedy okresy wzmożonej obserwacji, a Twoim zadaniem jest spisywanie dat i godzin wydarzeń, a następnie raportowanie ich do mnie :)


Jeśli chcesz, abym pomogła Ci doprecyzować godzinę urodzenia, napisz do mnie maila. Cena za taką usługę oscyluje w widełkach 50-250 zł. Więcej piszę o tym na stronie Zamów horoskop --> rektyfikacja horoskopu --> ustalenie godziny urodzenia.

W mailu opisz wszystko co wiesz i skalę dotychczasowych poszukiwań :)
Odpiszę kiedy wszystko sobie sprawdzę i ocenię koszt usługi. Daj mi na to czas, ponieważ zawsze wykonuję wstępną weryfikację i opisuję możliwości.

Rektyfikacja horoskopu jest jedną z moich ukochanych dziedzin astrologii :)


Proszę sprawdzać wszystkie możliwości. Zawsze godzina uzyskana z bezpośrednich źródeł jest bardziej wiarygodna, nawet jeśli nie jest dokładna. Można ją potem tylko doprecyzować, nawet jeśli jest jakiś przedział czasowy. Więc jeśli nie znasz swojej godziny urodzenia, zrób chociaż wszystko co się tylko da, by ją przybliżyć.Jeśli masz pytania - napisz do mnie maila - służę pomocą.
Olga Gieraga
Aby komentować artykuł musisz być zalogowany!

Polecam