Pro Astro - Profesjonalny horoskop sukcesu Profesjonalny horoskop sukcesu

Dane do logowania Panel logowania

Wyszukiwarka

Strona główna / Czytelnia / Artykuły / Horoskop dziecka

Horoskop dziecka

Foto: Olga DyżakowskaZastanawiasz się, czy chcesz poznać profesjonalny Horoskop swojego dziecka? Świetny pomysł! Poniżej przeczytasz dlaczego.

Dzięki konsultacji z astrologiem, czy astropedagogiem, podczas której interpretuje się horoskop rodziców oraz dziecka, rodzice bardziej świadomie obserwują swoje reakcje w kontaktach z dzieckiem i wiedzą na co zwracać największą uwagę w wychowaniu swojej pociechy.
 
W horoskopie dziecka wyraźnie widać sposób, w jaki kiedyś będzie postrzegało swoich rodziców, dzięki temu już dziś rodzice mogą dołożyć wszelkich starań, aby wydobyć z siebie wyłącznie najlepsze cechy charakteru i uważnie obdarzyć nimi swojego malucha.Horoskop (kosmogram) to symboliczny zapis potencjałów i możliwości, który człowiek realizuje w swoim życiu.

Dorosły człowiek, który prosi astrologa o interpretację swojego kosmogramu ma za sobą doświadczenia własnego życia, lepiej lub gorzej, ale jednak zna siebie i - jeśli chce - może świadomie podjąć decyzję o zmianie postępowania, czy nawet charakteru.

Z interpretacją horoskopu dziecka jest inaczej. Interpretacja horoskopu dziecka nie może być analizą jego zdolności, potencjałów i zapisem przewidywanych przyszłych wydarzeń, tak jak można by się o to pokusić interpretując horoskop człowieka dorosłego, zdolnego samodzielnie kształtować swój charakter, który już coś w życiu przeżył.

Jeśli ktoś z góry mówi Ci, że Twoje dziecko będzie mieć trudności z tym, czy tamtym, bo jest to zapisane w jego horoskopie i NIE daje Ci wskazówek, jak zmienić Twoje - rodzicielskie - podejście do dziecka i wychowania oraz w którym miejscu TY - RODZIC - popełniasz błąd - zastanów się, bo taki ktoś niebezpiecznie traktuje się jak wyrocznię i niewiele może Ci pomóc w interpretacji horoskopu dziecka, ani tym bardziej w jego harmonijnym rozwoju.


Dziecko w dniu urodzenia ma czystą kartę.


O tym jakie będzie jego życie, jakim będzie człowiekiem, jak zareaguje na konkretne wydarzenia, jakie podejmie działania, decyduje sposób wychowania prezentowany przez rodziców i najbliższe otoczenie dziecka.

To czy mają na to wpływ energie kosmosu, pozostawiam badaniom naukowców, bo to nie ma dla nas dziś wymiernego znaczenia.

Z mojego doświadczenia wynika, że zachowanie dziecka jest odzwierciedleniem zasad i norm wychowawczych, jakie stosują rodzice oraz oczywiście otoczenie: dziadkowie, ciocie i znajomi. Potem, w wieku nastu lat oczywiście przechodzimy etap buntu, zmieniamy się, ustalamy własne priorytety... mając jednak za linię bazową to, co obserwowaliśmy w domu i swoim środowisku.


A więc wiele zależy od rodziców.

Jasne, możesz się z tym nie zgodzić, bo Twoje dziecko jest niegrzeczne i nie wiesz po kim to ma. Jeśli dziś, czytając ten artykuł, nie zgadzasz się, że to od Ciebie zależy, czy Twój syn będzie miał w życiu lekko, czy będzie szukał bezładnie po świecie swego miejsca, to daj sobie spokój z horoskopem dla dziecka. Jeśli chcesz jedynie siebie dowartościować jakie cudowne narodziło Ci się dziecko lub, zabić swoje poczucie winy, bo taki już los i trafił Ci się do wychowania trudny przypadek - poczytaj horoskopy w kolorowych czasopismach.

Pewne cechy zachowania widać w człowieku już od najmłodszych lat. Tak samo właśnie zarys podstawowych cech dziecka widać w horoskopie już w dniu urodzenia. Nic nie jest jednak z góry przesądzone.


Interpretacja horoskopu dziecka ma  p o d p o w i e d z i e ć  rodzicom, jak pomóc rozwinąć się dziecku w pełni.

Co to znaczy?

Ano tyle, że to rodzice - prosząc o interpretację horoskopu dziecka - muszą podjąć trud zmiany. Trud przewartościowania sposobu wychowania, trud pracy nad sobą, by nie odbijać w dziecku swoich najgorszych cech, a jedynie te najlepsze, a o słabościach nauczyć się uczciwie rozmawiać. By rozwijać się razem z dzieckiem. By przełamywać własne ograniczenia. By pomóc mu w samorealizacji. Wreszcie by nie ograniczać.

Często zakręceni w swoich "muszę", "powinnam", "trzeba" rodzice zapominają co kiedyś było dla nich ważne i wpadając w jakieś stare, zamierzchłe metody wychowawcze, nie biorą pod uwagę faktu, że dwadzieścia parę lat temu było na świecie zupeeeełnie inaczej. I właśnie po to warto pokusić się o profesjonalny horoskop dla swojego dziecka u specjalisty. Po to, by przewartościować także swoje życie, by DOROSNĄĆ do wychowania swojego dziecka. Samo się nie zrobi. To, że wyczytasz gdzieś, że Twoje dziecko ma potencjały Supermena, nie znaczy, że się nim stanie. Wszystko zależy jakim Supermenem jesteś Ty :-)


Na mojej stronie Pro Astro możesz zamówić Horoskop dla dziecka (LINK), o którym piszę powyżej. Zapraszam!

Olga Gieraga
ZDJĘCIE: Olga Dyżakowska

Autorką artykułu jest_______________________________________
Olga Gieraga astrolog, astropedagog, właścicielka tego serwisu.
Oprócz bloga na tej stronie, prowadzi Blog Astrologia dla opornych, gdzie publikuje materiały do samodzielnej interpretacji horoskopu i odpowiada na liczne pytania Czytelników. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Astrologów Biznesowych (ISBA)


Aby komentować artykuł musisz być zalogowany!

Polecam